MINIMAXY - Lokale Inwestycyjne
Logo Alfa-dach

GENERALNY WYKONAWCA
ALFA-DACH

Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od niemal 25 lat, działamy jako Generalny Wykonawca i deweloper. Nasze pierwsze projekty zrealizowaliśmy we Wrocławiu, w chwili obecnej inwestycje prowadzimy na terenie całej Polski. Naszymi klientami zostały osoby prywatne, polskie i zagraniczne podmioty gospodarcze, inwestorzy publiczni i władze lokalne.

Na to, w jakim miejscu znajduje się dzisiaj nasza firma miało wpływ bardzo wiele czynników i zdarzeń, ale przede wszystkim zawdzięczamy je zaangażowaniu pracowników, ich umiejętnościom zawodowym i rozwiązaniom organizacyjnym kadry zarządzającej.

Nasze Przedsiębiorstwo przez lata ugruntowało swoją pozycję w grupie liczących się firm ogólnobudowlanych. Złożyły się na to i poziom świadczonych usług i zasięg terytorialny prowadzonych budów oraz ich skala. Do naszych realizacji należy wiele obiektów handlowych, mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Prowadziliśmy rozbudowy istniejących obiektów i rewaloryzacje starych kamienic. Remontowaliśmy baseny, obiekty sakralne, zabytkowe i banki. W zakresie świadczonych przez nas usług leży również zagospodarowanie terenów zielonych oraz pełne wyposażenie obiektów. Czujemy się zobowiązani do zawodowej solidności i w pełni odpowiedzialni za jakość wznoszonych obiektów.

ALFA-DACHZobacz więcej