MINIMAXY - Lokale Inwestycyjne

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W MINIMAXY?

Perspektywiczna okolica

Okolica Minimaxów to tereny, które będa się szybko rozwijały. Pobliskie lotnisko cieszy się coraz wiekszym zainteresowaniem turystów, a miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego gwarantują zrównoważony rozwój okolicy. Już w najblizszej przyszłości można się spodziewać, że okolice Portu Lotniczego uzupełni infrastruktura usługowa, turystyczna i handlowa. To pewna inwestycja, z doskonałymi perspektywami na przyszłość.

Wyjatkowe miasto

Wrocław to nie tylko historia, ale również rosnące centrum biznesowe. Tradycja łaczy się tu z nowoczesnościa. Fantastyczny Rynek z mnóstwem klimatycznych kafejek i pubów, mosty zakochanych, wyspy na Ostrowie Tumskim, kultowe miejsca i całonocne imprezy sprawiają, że miasto nigdy nie zasypia. Tu równiez pulsuje naukowe serce Dolnego Ślaska, z wieloma uczelniami, szkołami wyższymi oraz centrami rozwojowymi. Pasjonaci kultury i sztuki znajdą w mieście wiele atrakcji - od starych kościołów, muzeów i wystaw, aż po koncerty muzyczne, festiwale i teatry. Z Minimaxów te wszystkie atrakcje można mieć na wyciągniecie ręki

Doskonała alternatywa dla inwestorów i firm, szukających kwater dla pracowników delegowanych

W każdym lokalu znajduje sie wszystko, co potrzebne do komfortowego przebywania. Równie wygodny jest dojazd do centrum lub wyjazd poza granice miasta. Bliskość portu lotniczego zapewni mobilność pracownikom, którzy muszą często podrózować. Minimaxy są świetnym miejscem gdzie można się zatrzymać.

Dostepność każdym środkiem transportu

Do Minimaxów bez problemu dostaniesz sie zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (również w nocy!). Jeżeli wracasz z dalszej podróży samolotem, z lotniska dotrzesz do domu w kilka minut. A gdy preferujesz jazdę rowerem, we Wrocławiu do twojej dyspozycji pozostaje rozwijająca się sieć bezpiecznych ścieżek dla cyklistów.